SKUP

Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych


Firma Eko Luk istnieje na rynku od 2007 roku. Przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie w handlu surowcami wtórnymi co daje nam mocną pozycję na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szeroki zakres usług: skupujemy wszelkiego rodzaju metale, ważymy, proponujemy odbiór złomu specjalistycznym transportem od samochodów osobowych po pojazdy ciężarowe. Posiadamy:

Motto naszej firmy:


Skupione surowce przygotowujemy do procesu recyklingu, klasyfikując złom i metale kolorowe oraz sortując według gatunków i klas. Przyjmujemy złom w każdej ilości i od każdego: klientów indywidualnych, firm prywatnych, instytucji państwowych, innych skupów złomu oraz zakładów przemysłowych. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności tego typu. Wystawiamy karty przekazania odpadów.NASZYM DOSTAWCOM OFERUJEMY:
Wizytówką naszej firmy jest terminowość odbioru złomu oraz elastyczność handlowa co zaowocowało współpracą z wieloma firmami oraz dostawcami indywidualnymi. W naszej firmie zatrudniamy jedynie wykwalifikowany i dobrze przeszkolony personel. Szczególną uwagę zwracamy również na ochronę środowiska, zmniejszamy ilość odpadów, walczymy o dbałość i staramy się uświadomić społeczeństwu, jakie dobra niesie za sobą ich zbiórka.

Pomyśl o środowisku i pomóż nam o nie zadbać – Eko Luk – Naturalnie profesjonalnie !NASZA OFERTA


OPRACOWANIA W OCHRONIE ŚRODOWISKA

Pomagamy w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska, sporządzamy opracowania i ekspertyzy.

czytaj więcej...

OBSŁUGA STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW

Od 2007 roku Eko Luk świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska ze szczególnym naciskiem na obsługę Stacji Demontażu Pojazdów.

czytaj więcej...

Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Skupujemy wszelkiego rodzaju metale, ważymy, proponujemy odbiór złomu specjalistycznym transportem od samochodów osobowych po pojazdy ciężarowe.

czytaj więcej...

Odbiór Odpadów
 

Odbiory odpadów wykonujemy na podstawie posiadanego zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie zbierania oraz transportu odpadów niebezpiecznych i innych.

czytaj więcej...

Kontakt


FHU Eko Luk Łukasz Malinowski
ul. Wronia 61C
Piotrków Trybunalski, 97-300
tel. 44 739 45 00
tel. 691 777 240
fax. 44 715 07 80
biuro@ekoluk.com
Właściciel
Łukasz Malinowski
tel. 607 111 824
l.malinowski@ekoluk.com
Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Łukasz Piątkowski
tel. 691 777 835
l.piatkowski@ekoluk.com
Znajdź nas n facebook'u: