OPRACOWANIA

OPRACOWANIA W OCHRONIE ŚRODOWISKA


Od 2007 roku firma Eko Luk świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska. W tej dziedzinie jesteśmy specjalistami! Na mocy podpisanej umowy realizujemy w Państwa imieniu wszelkie obowiązki wynikające z przepisów prawnych ochrony środowiska, odciążając od czasochłonnych procedur, obliczeń i sprawozdań, stanowiących obligatoryjny obowiązek przedsiębiorców. Pomagamy w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska, sporządzamy opracowania i ekspertyzy. Eko Luk na stałe współpracuje z ponad 100 firmami w zakresie ich bieżącej obsługi i doradztwa w ochronie środowiska. Wszystkie realizowane przez nas zadania wykonywane są z należytą starannością, terminowo oraz w oparciu o obowiązujące przepisy prawne. Bogate doświadczenie, wiedza oraz świetna, ciągle aktualizowana znajomość tematyki związanej z ochroną środowiska pozwala firmie być bardzo konkurencyjną na rynku.

Motto naszej firmy:

 

OPRACOWANIA W OCHRONIE ŚRODOWISKA I BIEŻĄCA DZIAŁALNOŚĆ


 

INNEEko Luk zaprasza nowych klientów do współpracy!
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem telefonu 607 111 824 lub 44 739 45 00.

NASZA OFERTA


OPRACOWANIA W OCHRONIE ŚRODOWISKA

Pomagamy w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska, sporządzamy opracowania i ekspertyzy.

czytaj więcej...

OBSŁUGA STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW

Od 2007 roku Eko Luk świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska ze szczególnym naciskiem na obsługę Stacji Demontażu Pojazdów.

czytaj więcej...

Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Skupujemy wszelkiego rodzaju metale, ważymy, proponujemy odbiór złomu specjalistycznym transportem od samochodów osobowych po pojazdy ciężarowe.

czytaj więcej...

Odbiór Odpadów
 

Odbiory odpadów wykonujemy na podstawie posiadanego zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie zbierania oraz transportu odpadów niebezpiecznych i innych.

czytaj więcej...

Kontakt


FHU Eko Luk Łukasz Malinowski
ul. Wronia 61C
Piotrków Trybunalski, 97-300
tel. 44 739 45 00
tel. 691 777 240
fax. 44 715 07 80
biuro@ekoluk.com
Właściciel
Łukasz Malinowski
tel. 607 111 824
l.malinowski@ekoluk.com
Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Łukasz Piątkowski
tel. 691 777 835
l.piatkowski@ekoluk.com
Znajdź nas n facebook'u: