ODBIÓR

Odbiór Odpadów


Firma Eko Luk od 2007 roku specjalizuje się w odbiorze i transporcie odpadów przemysłowych i warsztatowych. Odbiory odpadów wykonujemy na podstawie posiadanego zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie zbierania oraz transportu odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. W zakresie unieszkodliwiania odpadów współpracujemy z firmami posiadającymi stosowne decyzje i uprawnienia w zakresie odzysku, recyklingu i utylizacji. Posiadamy specjalistyczne, atestowane pojemniki i kontenery służące do gromadzenia odpadów, własny transport przystosowany do przewozu odpadów niebezpiecznych oraz przeszkolony w kwestii postępowania z odpadami niebezpiecznymi zespół pracowników.


Motto naszej firmy:


W RAMACH OBSŁUGI W ZAKRESIE ODBIORU ODPADÓW OFERUJEMY:

NASZA OFERTA


OPRACOWANIA W OCHRONIE ŚRODOWISKA

Pomagamy w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska, sporządzamy opracowania i ekspertyzy.

czytaj więcej...

OBSŁUGA STACJI DEMONTAŻU POJAZDÓW

Od 2007 roku Eko Luk świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska ze szczególnym naciskiem na obsługę Stacji Demontażu Pojazdów.

czytaj więcej...

Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Skupujemy wszelkiego rodzaju metale, ważymy, proponujemy odbiór złomu specjalistycznym transportem od samochodów osobowych po pojazdy ciężarowe.

czytaj więcej...

Odbiór Odpadów
 

Odbiory odpadów wykonujemy na podstawie posiadanego zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie zbierania oraz transportu odpadów niebezpiecznych i innych.

czytaj więcej...

Kontakt


FHU Eko Luk Łukasz Malinowski
ul. Wronia 61C
Piotrków Trybunalski, 97-300
tel. 44 739 45 00
tel. 691 777 240
fax. 44 715 07 80
biuro@ekoluk.com
Właściciel
Łukasz Malinowski
tel. 607 111 824
l.malinowski@ekoluk.com
Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Łukasz Piątkowski
tel. 691 777 835
l.piatkowski@ekoluk.com
Znajdź nas n facebook'u: